fbpx

Rozwiązania dla rodziny

Prawidłowe zabezpieczenie rodziny zaczyna się od ochrony rodziców, obojga rodziców.  Dzieci, są najszczęśliwsze kiedy są również ich rodzice. Żeby tak było muszą mieć jak najmniej zmartwień zwłaszcza o przyszłość. To gwarantuje prawidłowo dobrana polisa rodzinna, która chroni od następstw nieszczęśliwych wypadków a zwłaszcza kalectwa – kiedy nie działają ręce, nogi czy oczy.  Nie da się przewidzieć wypadku ale i ciężkiej choroby – wylew, zawał, nowotwór może nas sięgnąć w każdej chwili – bez żadnej zapowiedzi, pozostawiając ogromną dziurę w budżecie domowym. Nie jesteśmy w stanie pracować, nasz partner nie pójdzie na drugi etat tylko na pół, do tego rosnące koszty życia spowodowane lekami, rehabilitacją czy konsultacjami z lekarzami.

Dobrze chronieni rodzice wiedzą, że koszt leczenia dzieci będzie taki sama albo wyższy niż ich samych. Jeśli pojawi się nowotwór, białaczka  czy potrzeba przeszczepu, trzeba mieć dodatkowe pieniądze, duże pieniądze. Do tego w razie złamania czy obdarcia skóry gdy zabawa na placu zbaw czy jazda na rowerze skończyła się bolesnym upadkiem, konieczne są środki na pokrycie kosztów leczenia.

Osobną kwestią, która często jest pomijana jest prawidłowe zabezpieczenie wysokich pożyczek czy kredytów hipotecznych.  Banki, niestety, oferują polisy o bardzo limitowanym zakresie, które często powodują ograniczanie wypłaty, bądź jej brak. Polisy są podpisywane bez ankiet medycznych w związku z tym, wszystko co stało się w przeszłości, a dziś powoduje problemy zdrowotne bądź śmierć sprawia, że rodzina nie dostanie ani grosza,

Przed każdą podróżą obowiązkowo przygotuj sobie wsparcie w postaci polisy podróżnej  bo to ona sprawi, że wakacje będą naprawdę w atmosferze relaksu. A gdy przydarzy się niespodziewane leczenie czy wypadek, nie trzeba będzie zwiększać kosztów wyjazdu bo zapłaci za to firma ubezpieczeniowa.

 

Pozwól, że już dziś o tym porozmawiamy i zmienimy przyszłość na lepszą.