fbpx

Rozwiązania dla biznesu

Ochrona biznesu zaczyna się od ochrony właścicieli.  Ty jako właściciel jesteś największą siłą napędową swojej organizacji, bez Ciebie ta firma po prostu nie będzie istnieć. Twoje długoterminowe zniknięcie z powodu nieprzewidzianej choroby czy wypadku wpłynie negatywnie nie tylko na życie prywatne ale również na Twoją firmę i jej przyszłość.  Gdyby Cię zabrakło, rodzina zostanie z zobowiązaniami do spłaty, wyprawkami do wypłaty, wspólnikami i kontrahentami do rozliczenia.

Dobry szef to taki, który chroni również swoich pracowników. To nie tylko kwestia dbania o zasoby ludzkie, ale również o własnych przychód. Pracownik, który ma pieniądze na leczenie, wróci szybciej do zdrowia i pracy.

W majątku Twojej firmy włożone są ogromne pieniądze. Jeśli trzeba będzie szybko spieniężyć jej zasoby, bo Ciebie już nie będzie na świecie, rodzina przecież będzie potrzebowała jakoś funkcjonować, wtedy niezbędne jest żeby otrzymali jak najszybciej pieniądze, żeby mogli spokojnie zaplanować to co chcą dalej robić z firmą, którą budowałeś przez lata.

Kolejną sprawą są maszyny budynki i inne elementy, które stanowią podstawę funkcjonowania Twojego biznesu. Nie może być tak, że nie jesteś zabezpieczony i chroniony przed ogniem, wybuchem czy kradzieżą. Ostatnim, równie ważnym element pełnego zabezpieczenia, są często pomijane, odszkodowania, które niejednokrotnie będziesz zmuszony zapłacić jeśli przez przypadek zniszczysz własność klienta czy popełnisz błąd.