fbpx

Doradca ubezpieczeniowy Wrocław

P odstawą każdego planu finansowego powinno być zabezpieczenie obecnego oraz przyszłego przepływu pieniędzy.
Ubezpieczenie działa tak, by w razie choroby czy wypadku otrzymać jak najszybciej środki na pokrycie kosztów leczenia lub pozostawić rodzinie pieniądze, gdyby nas zabrakło. Jeśli stracimy to, co posiadamy, polisa jest po to, by odzyskać szybko to, co jest nam niezbędne do życia.

Ubezpieczenie stanowi zatem jedną z podstawowych inwestycji, o której powinien pomyśleć każdy z nas.

Zależnie od naszych potrzeb, mamy kilka opcji do wyboru:

  • polisa na życie da pewność, że gdyby coś Ci się stało, Twoi bliscy
    będą mieli zabezpieczenie na przyszłość,
  • ubezpieczenie domu pozwoli ochronić dobytek na wypadek różnego rodzaju zagrożenia lub kradzieży,
  • polisa na podróż to gwarancja spokojnego wypoczynku, z nią nie będziesz martwić się o bagaż czy pokrycie kosztów leczenia w razie wypadku lub choroby na wyjeździe.

Polisa stanowi zatem rozwiązanie, które znacznie ograniczy Twoje stresy i zmartwienia. Jako doradca, działający na terenie Wrocławia, pomogę Ci wybrać opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie na życia oraz zdrowie

Czy jesteś w stanie powiedzieć, ile jesteś wart? Ile jest lub w przyszłości będzie warte Twoje życie? Jak większość z nas powiesz, że jesteś bezcenny, dlatego tak wielką sztuką jest dobrać odpowiednie ubezpieczenie na życie, a w zasadzie od Twojej śmierci.

Jesteśmy optymistami, wolimy odkładać temat naszego odejścia z tego świata na ostatnią chwilę. Czasem robimy to za późno i zabezpieczenie zdrowia czy życia okazuje się za drogie lub niemożliwe ze względu na przebyte choroby czy wypadki. Śmierć nas nie minie, a naszej rodziny czy biznesu jej konsekwencje zwłaszcza prawne i finansowe.

Kiedy odchodzisz zostawiasz po sobie różne zobowiązania: kredyty do spłaty, dom do utrzymania, dzieci do wychowania, spadek do podziału, wspólnicy do rozliczenia. Można mnożyć przykłady i to od Ciebie zależy, w jakim stanie pozostawisz swoją rodzinę, najbliższych.

Możesz powiedzieć będę żył długo i jakoś to wszystko się ułoży. Niestety nawet najbardziej wysportowani czy sławni ludzie, też chorują. Z drobną operacją czy zabiegiem sobie poradzisz, a co, kiedy dopadnie Cię nowotwór, udar, wylew albo zawał? Na nie najczęściej chorujemy – my Polacy. Jedni przechodzą je w miarę lekko, ale duża część traci sprawność ciała, a później możliwość zarabiania. Pozostajesz wtedy nie tylko z problemem zdrowotnym, ale i finansowym. Koszty życia, utrzymania domu i leczenia nie spadają, a rosną. Jeśli masz oszczędności, to większość niestety stracisz, a nie po to ciężko na nie pracowałeś.

Podobne konsekwencje rodzi poważny wypadek. Możesz być najlepszym kierowcą, ale jeśli ktoś wjedzie w tył Twojego auta albo potrąci Cię na pasach, uszkodzisz kręgosłup czy doznasz wielomiejscowego złamania, leczenie będzie kosztowne, a konsekwencje zdrowotne ciągnąć się będą latami niejednokrotnie zmieniając Twój styl i standard życia.

Już dziś zobacz, jak możesz lepiej przygotować siebie i swoją rodzinę na ewentualności, które zdarzają się częściej niż myślisz.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Budowałeś dom kilka lat, wreszcie się wprowadziłeś i pewnie nie miałeś czasu pomyśleć, jak dobrze zabezpieczyć to, co stworzyłeś i co do niego włożyłeś. Dziś wydaje nam się, że wszystko możemy zrobić online, samemu. Niestety są rzeczy, wymagające oka fachowca, żeby dostrzec to, czego sami nie widzimy. Może masz pokrycie dachowe, które wymaga dodatkowej polisy albo zainstalowałeś panele słoneczne, które również potrzebują dedykowanego zapisu w Twojej polisie, by jedno gradobicie czy złamana gałąź, nie zabrały ze sobą kilkudziesięciu tysięcy złotych?

A może doczekałeś się na klucze do swojego nowego mieszkania? Nigdy nie myślałeś, że może je ktoś zalać lub okraść. Wystarczy chwila nieuwagi, nieszczelny zawór i piękne mieszkanie zmienia się w ruderę. Nigdy nie masz pewności, czy sąsiad u góry ma wystarczającą polisę, by pokryć szkody, a co jeśli to Ty podczas nieobecności w mieszkaniu zalejesz innych? Wartość przedmiotów sąsiadów może sięgać astronomicznych kwot, zwłaszcza jeśli pod nami jest sklep, restauracja czy dentysta.

Porozmawiajmy o polisie szytej na miarę, dla Twojego domu lub mieszkania.

Ubezpieczenie podróżne/ ubezpieczenie turystyczne

Spędzasz miło czas z najbliższymi nad ciepłym morzem, ale niestety skręcasz sobie nogę, lądujesz w szpitalu rachunek 5000 euro! Jedziesz autobusem na wakacjach, dziecko wypada z wózka na zakręcie i spędzasz noc na intensywnej terapii, rachunek 1000 euro za poobijaną głowę. Niestety, najlepsze wakacje mogą okazać się koszmarem i to drogim.

Polisa turystyczna to często koszt jednego obiadu, a kupiona na cały rok, gdy często podróżujesz, okaże się naprawdę dobrym rozwiązaniem, dającym nie tylko prawdziwy spokój umysłu, gdy potrzebujesz tego najbardziej, ale również realnym wsparciem finansowym.

Zadzwoń/napisz. Zaplanujmy Twoje wakacje pełne spokoju, dosłownie.

Umów się teraz

Dla przezornych, dla rodzin, dla biznesu.

Chcę porozmawiać o:

Regulamin

Telefon

697-777-921

Facebook

@KFRafalSroka

Email

kontakt@kfrs.pl

Adres

Bulwar Dedala 18/1

Wrocław 54-130

woj. dolnośląskie

NIP: 8971775647

REGON: 387788815

LinkedIn

@kancelaria-finansowa

-rafal-sroka