fbpx

Dla przezornych.

 Dla rodzin.

   Dla biznesu.  

Mąż, ojciec dwóch synów, ekspert w dziedzinie inwestycji i ubezpieczeń z wieloletnim doświadczeniem. Prywatnie, entuzjasta książek z zakresu rozwoju osobistego i meloman.

Swoim klientom zapewniam dobry sen: nie przy pomocy najwyższej klasy materaca a dając bezpieczeństwo finansowe, zwłaszcza rodzinom takim, jak moja. Praca, własny biznes, dalekosiężne plany czy marzenia. Nie ma co straszyć ani snuć czarnych scenariuszy. Chodzi o to, żeby zapobiegać i żyć pełnią życia. Wiedzieć, że cokolwiek się stanie: jesteście na to przygotowani. Mieć tę pewność, że w razie czego nie będziecie prosić się o pieniądze, ani liczyć, że z opresji wyciągnie Was ZUS czy zbiórka na pomagam.

Z pomysłem i skutecznie: od ubezpieczenia na życie, przez inwestycje, aż po emeryturę . Poparte własnym doświadczeniem – jako właściciel firmy, jako inwestor, jako mąż i rodzic.

Rafał Sroka

#jestemdlaprzezornych

Wykształcenie

  • Financial Economics and Investment – London Metropolitan University
  • EMBA (Executive Masters of Business Administration) – Politechnika Wrocławska we współpracy z Central Connecticut State University

Wcześniejsze doświadczenie

Dyrektor Globalnego Nadzoru Giełdowego w Credit Suisse i Dyrektor Operacji Ubezpieczeniowych w AXA XL.

Obecnie:

Po kilkunastu latach zebranych doświadczeń w międzynarodowych korporacjach, w Polsce i za granicą – stworzyłem coś nowego, na własnych zasadach, dla własnych klientów. Wyróżnia mnie najwyższy poziom etyki oraz globalna perspektywa

– Kancelaria Finansowa Rafał Sroka.