fbpx

Dla Firm

Firma na co dzień musi się zmagać z wieloma wyzwaniami. Ciągłe pozyskiwanie klientów czy zamówień, a później ich realizacja. Nieraz pojawiają się przeszkody: pracownik niedomaga, dostawa nie dotarła, serwer przestał działać. Na domiar złego może przyjść powódź, pożar czy sprawa w sądzie za nieumyślnie wyrządzoną szkodę. Na wiele z tych wyzwań można się przygotować z odpowiednim zabezpieczeniem omówionym z ekspertem w tej dziedzinie. Zadzwoń już dziś!

OC Firmy

Jesteś aktywny, chcesz wciąż iść do przodu, biec po więcej i nagle zwykła pomyłka czy niefortunny zbieg zdarzeń sprawiają, że musisz zapłacić duże odszkodowanie. Kompletnie Cię to dekoncertuje, wybija z rytmu i sprawia, że tracisz miesięczny, roczny a może kilkuletni zysk. Niepotrzebnie, możesz to przewidzieć i się zabezpieczyć. Nieumyślne uszkodzenie mienia klientów czy wprowadzenie do obrotu szkodliwego produkty wraz z Twoja usługą, mogą mieć tragiczne konsekwencje finansowe dla firmy oraz dla Twojej reputacji.

Zadzwoń i razem usuńmy te i inne ryzyka.

Ubezpieczenia majątkowe firmy

Maszyny, komputery, wyposażanie wnętrza, nakłady na prowadzenie działalności czy po prostu towar mogą zniknąć w mgnieniu oka. Wystarczy chwila nieuwagi: kradzież, pożar czy zalanie i przedmioty o dużej wartości nieraz niezbędne do prowadzenia biznesu znikają bądź nie nadają się do użytku. Nie pracujesz, nie zarabiasz!

Możesz się przed tym uchronić, zrób to, zanim będzie za późno.

Ubezpieczenie grupowe

Ubezpieczenie grupowe to jedna z najlepszych form zabezpieczenia swojej przyszłości i zdrowia, ponieważ często jest bardzo korzystne finansowo dla pracowników czy wręcz darmowe. Natomiast ma nieporównywalny zakres świadczeń z jakąkolwiek inną polisą. Często nie tylko zabezpiecza samego pracownika, ale również jego rodzinę – współmałżonka czy dzieci. Gwarantuje wypłatę pieniądzy nie tylko, jeśli zdarzy się wypadek, ale również, gdy narodzi się dziecko czy umrze rodzic. Te oraz inne opcje są często trudne do odzwierciedlenia w polisie indywidualnej.

Dla pracodawcy ubezpieczenie grupowe jest ogromną korzyścią pod względem wsparcia pracownika w razie zdarzeń wypadkowych. Podkreśla troskę, jaką firma darzy swoich pracowników. W obecnych czasach przy rekordowo niskim bezrobociu, porządnie skonstruowana polisa, może być znaczącym wyróżnikiem wśród innych pracodawców, pod warunkiem, że jest uszyta na miarę i odpowiada demografii oraz potrzebom pracowników.

Umówmy się na spotkanie, by odpowiednio dobrać warunki ubezpieczenia w Twojej firmie, wyprzedzić innych pracodawców i/lub zoptymalizować koszty obecnej polisy.

Umów się na spotkanie

Chcę porozmawiać o:

Regulamin